info@Azaranpallet.ir - 02632322059 - 09123681579 - 09121875317 - fax: 02632316639
معرفی پالت پلاستیکی

معرفی پالت پلاستیکی

مقاله توسط: در: 17th نوامبر 2016 تحت عنوان: مقالات

معرفی پالت های پلاستیکی:

 قطعه یا وسیله ای است که برای جابه جایی مواد گوناگون و کالاها به وسیله ی لیفتراک و جک های دستی به کار می رود و در سه نوع فلزی، چوبی و پلاستیکی می باشد.

پالت ها را در ابعاد گوناگون و با قابلیت تحمل وزن های مختلف طراحی و میسازند. پالت های پلاستیکی نمونه های جدید هستند. در ابتدا پالت های فلزی و چوبی استفاده می شد اما با پیشرفت فناوری، جای خود را به پالت های پلاستیکی دادند.

پالت های پلاسیکی از مواد مرغوب و با کیفیت ساخته می شوند به گونه ای که در برابر تغییرات آب و هوایی و مواد شیمیایی و سمی مقاوم هستند. این وسیله در مقابل کالاها و بارهای سنگین به سبب همین مواد ویژه از خود انعطاف پذیری نشان می دهند تا به کالای مورد نظر آسیب وارد نشود. همان طور که در شکل نیز مشاهده می کنید طراحی پالت پلاستیکی زیبا و با رنگ های مختلف بوده تا به راحتی بتوان از آن برای جداسازی بارهای مختلف در انبار استفاده کرد. بدین منظور در انبارداری نوین استفاده از پالت های پلاستیکی اجتناب ناپذیر بوده و در صورت استفاده از این وسیله سرعت ، سهولت و نظم را در امر دسته بندی کالاهای انبار به دنبال خواهد داشت.

شرکت آذران پلاست یکی از شرکت های پیشرو در این امر بوده و دلایل موفقیت خود را در رضایت مشتریان خود میداند.

برخی از تولیدات شرکت آذران پلاست به شرح زیر می باشد:

وان پلاستیکی ، مخزن پلی اتیلن ،  مخزن پلاستیکی ، مخزن آب ، مخزن شیر ، مخزن بنزین ، مخزن گازوئیل  ، مخزن مایعات ، پالت پلاستیکی ، باکس پالت ، پالت نو ، تعمیرات پالت چوبی  ،  سبد پلاستیکی ، سبد پلی اتیلن ، مخازن زباله ، مخزن ضد جلبک   ، تانکر آب پلاستیکی ، مخزن آب پلاستیکی  ، وان پلی اتیلن ، موانع جاده ای ، موانع پلی اتیلن