info@Azaranpallet.ir - 02632322059 - 09123681579 - 09121875317 - fax: 02632316639
مخازن پلی اتیلن

مخازن پلی اتیلن

مقاله توسط: در: 7th ژانویه 2016 تحت عنوان: دسته‌بندی نشده
امروزه نسل جدید مخازن یعنی مخازن پلی اتیلن جایگاه خوب و محبوبی برای خود در بیشتر صنایع باز نموده اند . هزینه خرید این مخازن به نسبت مخازن فلزی پایین است . ساخت و تولید آنها در ابعاد و اندازه های مختلف ساده تر است . هرگز دچار پوسیدگی نمی شوند . میتوان همه نوع مایعات از آب و شیر و موادر خوراکی گرفته تا انواع سوخت ها و مواد روغنی و حتی سموم و اسید ها در این نوع مخازن بدون هیچگونه تأثیر پذیری قابل نگهداری هستند . این مخازن هرگز دچار نشتی نمی شوند و میتوان به آنها از همه جهت اطمینان نمود . و داشتن این مزایاست که این نسل جدید مخازن را به جایگزین بدون رقیب و بدون تردید مخازن فلزی و چوبی قدیمی تبدیل کرده است . دیگر مزیت قابل ذکر این محصولات امکان بازیابی و و دوباره سازی مخازنی که مورد استفاده قرار نمی گیرند می باشد . این مخازن امکان جایگذاری و دفن در داخل زمین و نیز قابلیت نصب در فضای باز و حتی در مسیر تابش نور مستقیم خورشید را دارند . شما نیز اگر هنوز در هر زمینه و شغلی از مخازن قدیمی استفاده می کنید زمان را از دست ندهید و در سریعترین زمان نسبت به سفارش یک مخزن نسل جدید و جایگزینی آن با مخزن قدیمی خود اقدام کنید . مطمئن باشید صرفه جویی در هزینه شما با خرید این مخازن خیلی بیشتر از هزینه ای است که برای خرید آن می پردازید .
مجموعه صنعتی آذران پالت از قدیمی ترین و با سابقه ترین مجموعه های صنعتی فعال در زمینه تولید و خرید و فروش مخازن پلی اتیلن مخزن  آب مخزن سوخت مخزن شیر و … در محدوده کارگاه ها و کارخانه های صنعتی اطراف کرج است .
برای مطالعه و آشنایی بیشتر در این زمینه می توانید به دانشنامه بزرگ ویکی پدیا مراجعه کنید  و         این آدرس      دسرتسی شما را کوتاه تر خواهد کرد .